Facebook Beğenileri Neden Önemli?

İnanılmaz bir destek için Facebook beğenileri satın alın ! Beğen düğmesi Facebook'ta 2009 yılında tanıtıldı. O zamandan beri, sosyal ağın para birimi olarak kabul edilir - insanlar, popülerliğinizin ve öneminizin bir işareti olan bir sosyal kanıt biçimi olarak beğenilere bağımlı hale geldi. Şirketler, artan kullanıcı tabanına yanıt olarak ağa akın etmeye başladığında, beğeniler de işletmeler için önemli bir faktör haline geldi. Facebook hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Facebook Beğenileri satın almak istiyorsanız okumaya devam edin.

Facebook (kurulunca "The Facebook" idi, daha sonra 'the' çıkarıldı) 2004'ten beri hayatımızda yer alıyor. O zamandan bu yana çok büyük bir büyüme kaydetti. Sosyal medyada Twitter, Instagram, Snapchat gibi rakipleri olsa da en büyük, en çok etkileşim alan sosyal medya platformu olma ünvanını elinde tutuyor. Facebook'un internetteki birçok yeniliğin öncüsü olduğu söylenebilir. Yani marka olarak sektörde 'ilk' olmanın avantajını sürdürüyor. Bu nedenle Facebook beğeni satın almak yapabileceğiniz en akıllıca şeylerden biridir.

Herhangi bir platformdan önce Facebook, zaman sınırlaması olmaksızın haber, video paylaşma, grup oluşturma, anket yapma gibi özellikler sunuyordu. Artık televizyon ve gazete gibi bir kitle iletişim aracı olarak kullanılıyor. Facebook'ta canlı yayınlara sahip olmak çok kolay ve dünya çapındaki milyonlarca kullanıcıya saniyeler içinde erişebilirsiniz. Ülkenizdeki siyasi durumları bile etkileyebilirsiniz. Facebook aracılığıyla orada neler olduğunu görebilirsiniz. Birçok siyasi/sivil protesto Facebook'tan organize edildi.

Facebook hayati önem taşır ve insanlar üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi, beğeni, takipçi, yorum ve izlenme elde etmek kullanıcıların birincil amacıdır ve ne yayınlayacağınızı ve halka göstereceğinizi belirler. Facebook hesabınız varsa Facebook beğeni satın alabilir ya da Facebook takipçi satın alarak görünürlüğünü artırabilirsiniz. 

Facebook, sosyal medya değerini ve güvenilirliğini artırmak isteyenler için hala büyüyen bir pazar. Bu durumda sosyal medya kullanıcılarının tıpkı Instagram'da olduğu gibi Facebook'ta da popüler olması gerekmektedir. Hesabınızı gizli tutmak ve aynı zamanda satışlarınızı veya marka bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız, çok sayıda beğeni ve takipçiye sahip bir Facebook sayfasına sahip olmanız gerekir. Bu amaçla, Facebook sayfa takipçileri ve Facebook sayfa beğenileri hizmetlerimiz, hem işletmeler hem de Facebook'ta kendi markalarını oluşturmak isteyen kişiler arasında popülerdir.

Facebook beğenisi satın almak söz konusu olduğunda, birçok kişi şu soruyu soruyor: Facebook beğenisi satın almak yasa dışı mı? Kulağa öyle gibi gelse de yasa dışı değildir ve herhangi bir cezası yoktur. 

 

Gerçek Beğeni ile Bot Beğeni Arasındaki Fark Nedir?

Web sayfamıza girdiğinizde karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır. Bu seçenekler "Normal" ve "Gerçek"tir. Gerçek beğeni mi yoksa bot beğenisi mi almak istediğinize karar vermelisiniz. Gerçek beğeniler gerçek Facebook kullanıcılarından alınmaktadır. Gerçek beğeniler alırken, sadece beğenileri artırmakla kalmayacak, aynı zamanda daha fazla kişi gönderilerinizi görecek (ve gördüklerini beğenirlerse beğeni ve yorum bırakabilirler!), bu da popülerliğinizi artıracaktır.

Bot beğenileri gerçekçi görünen kullanıcılardan elde edilmektedir. Gerçek olmayabilirler ama arkadaşlarınız bunu söyleyemeyecektir. Bot hizmetlerimiz çok gerçekçi görünüyor ve gerçek hizmetlerden ayırt edilmesi çok zor. Gönderinizin popüler görünmesini istiyorsanız, bu seçeneği seçebilirsiniz. Normal (bot) seçeneği, gerçek beğenilere kıyasla çok uygun maliyetlidir ve yazılım aracılığıyla üretildiğinden çok daha fazlasını daha hızlı elde edebilirsiniz.

Facebook Beğeni Satın Alma Avantajları Nelerdir?

Takipçilerin aksine beğenileriniz zamanla azalmaz. Gönderileriniz için beğeni satın aldığınızda, beğeniler kalıcı olarak orada olacaktır. Facebook'u dünya çapında kullanan milyonlarca insan var. Para kazanabileceğiniz için Facebook'ta popüler olmak iyidir. İş yaparsanız ürün/hizmetinizi milyonlarca kişiye tanıtabilir, işinizi geliştirebilirsiniz. Facebook'ta ne kadar çok beğeni alırsanız o kadar çok kişiye ulaşırsınız.

Facebook Hizmetlerini Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Aşağıda, hangisini almak istediğinize karar verebilmeniz için Facebook ile ilgili sunduğumuz diğer hizmetlerden bahsediyoruz. Size en uygun hizmeti seçin veya sosyal medyada başarıya ulaşmak için bunları birleştirin.

 • Facebook Sayfa Beğenileri : Şirketiniz veya kendi markanız için bir sayfanız varsa, sosyal medya değerinizi artırmak ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak için Facebook sayfa beğenileri satın almalısınız.
 • Facebook Görüntüleme : Bu hizmet ile Facebook videolarınızı her zamankinden daha popüler hale getirebilirsiniz. Facebook'ta çok fazla video içeriği paylaşıyorsanız satın almanızı öneririz.
 • Facebook Takipçileri : Facebook'ta popüler görünmek istiyorsanız profiliniz için takipçi satın alabilirsiniz.
 • Facebook Önerileri : Markanız hakkında olumlu bir imaj oluşturmak için sayfanız için (ya da eski adıyla ve 5 yıldızlı) Facebook önerileri satın alabilirsiniz. Facebook'taki kişiler genel olarak yalnızca yüksek puan alan marka sayfalarını takip eder. Facebook sayfanızın kötü bir itibarı varsa, bunu Facebook önerileri hizmetimiz ile düzeltebilirsiniz.

 

Neden Facebook Beğenileri Satın Almalısınız?

Facebook üzerinden ürünlerini satan, ünlü olmak isteyen ya da sadece daha fazla sosyalleşmek isteyen herkes bu hizmetten faydalanabilir. Satın almayı düşünürseniz en iyisi olur, çünkü:

 • Yayınladığınız içerikleri çok kişi beğenirse sayfanızın takipçi sayısı artabilir.
 • Çevrimiçi ürün satıyorsanız, beğeni satın almak satışlarınızı artıracaktır.
 • Bir web siteniz varsa, gönderinizin altına bir web sitesi bağlantısı ekleyerek web sitenizin reklamını da yapabilirsiniz. Beğeni satın almak gönderiyi tanıtacaktır, böylece web sitenizin URL'si birçok yeni kişi tarafından görülecektir. Tıklamalarınızı bu şekilde artırabilirsiniz, yani bir taş, birden çok kuş.
 • Beğeni satın alarak gerçek kullanıcıların dikkatini çekeceksiniz. Profilinizi ziyaret edecekler ve isterseniz birbirinizi takip edebilirsiniz (veya arkadaş olarak ekleyebilirsiniz).
 • Sonunda Facebook'ta daha popüler olacaksın.

Facebook Beğenileri Nasıl Satın Alınır?

Artık bu hizmetin ne hakkında olduğunu bildiğinize göre, son kararınız Facebook beğeni satın almaksa, lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Gerçek beğeni satın almak istiyorsanız bu sayfanın üst kısmında bulunan "Gerçek" sekmesini seçiniz. Gerçek görünümlü beğeniler (bot beğenileri) satın almak istiyorsanız, "Normal" sekmesini seçin.
 2. Gönderinizin URL'sini özel kutuya yapıştırın. 
 3. Bir sonraki alana almak istediğiniz beğeni sayısını girin. 
 4. "Sepete Ekle" veya "Şimdi Satın Al" düğmelerine tıklayın ve ödeme sayfasına gidin.
 5. Ödemeyi bitirin.

Satın aldığınız beğeniler en kısa sürede gönderinizde görünür olacaktır. Servisimizi beğenmenizi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz için WhatsApp müşteri hizmetleri hizmetimiz 7/24 çevrimiçi ve size yardımcı olmaya hazır. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.