Instagram Takipçi Satın Al


Instagram, kullanıcıların fotoğraf ve video paylaşmalarını sağlayan bir sosyal medya platformudur. Kullanıcılar, gönderilerini görmek için diğer hesapları da takip edebilir.
Bir hesabın sahip olduğu takipçi sayısı, o hesabın popülerliğini gösterir. Instagram sayfanızı takip eden kişi sayısını artırmak istiyorsanız, daha fazla takipçi çekmeniz gerekir.
Bunu yapmak için Instagram'da takipçi sayınızı artırmak için etkili bir strateji oluşturmanız gerekir. Bu yazımızda, Instagram izlenme hacklemeyi ve platformda daha fazla takipçi kazanmayı anlatarak bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz.
Muhtemelen Instagram'a aşinasınız, ancak nasıl çalıştığının farkında olmayabilirsiniz. Platformun ana yönlerinden biri, hesabınızı kaç kişinin görüntülediğine bağlı olmasıdır. Sayfanıza ne kadar çok kişi bakarsa, markalar ve pazarlama ajansları tarafından o kadar fark edilirsiniz. Daha fazla takipçi, sizin için daha fazla para demektir!
Ama ya bir patlama ile Instagram'a başlamak istersen? Daha fazla insanın sizi takip etmesini nasıl sağlarsınız? Instagram görüntüleme hilesinin işe yaradığı yer burasıdır! Bu kullanışlı araçla, onlar için çalışmak zorunda kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz. Yeterli takipçiniz olduğunda, şirketler sayfanızda ürün veya hizmetlerini tanıtmak için kapınızı çalacaktır. Bu tür bir teşhir için iyi para ödeyecekler ve sizinkiyle alakalı herhangi bir ürün veya hizmete sahip olmaları önemli değil! Bu, reklamlarına mümkün olduğunca çok dikkat çekmekle ilgilidir ve tek bir yerden geniş bir kitleye ulaşmak söz konusu olduğunda Instagram'dan daha iyi bir yer yoktur!
Instagram, işletmenizi pazarlamanın harika bir yoludur, ancak orada çok fazla rekabet var.
Instagram, hedef kitlenize ulaşmak ve marka bilinirliği oluşturmak için güçlü bir platformdur, ancak nasıl daha fazla görüntüleme alacağınızı anlamak zor olabilir. Instagram pazarlama stratejinizden en iyi şekilde yararlanmanız için bazı ipuçları:

 • Sık mesaj atın. Tutarlı bir şekilde paylaşım yapmak, takipçilerinizin etkileşimde kalmasına yardımcı olacak ve onları sizi takip etmeye teşvik edecektir. İnsanlar düzenli olarak paylaşımda bulunduğunuzu görürlerse, size bir bilgi veya ilham kaynağı olarak güvenebileceklerini hissedeceklerdir.
 • Hashtag'leri kullanın. Hashtag'ler, gönderilerinize daha fazla dikkat çekmenin ve yeni kitlelerle etkileşimi artırmanın kolay bir yoludur. Bunları ayrıca, belirli bir ürün veya hizmet gibi belirli şeyleri arayan kişilerin sizinkini kolayca bulabilmesi için altyazılarınızda kullanabilirsiniz! Sadece aşırıya kaçmadığınızdan emin olun- bir gönderide çok fazla hashtag varsa, spam gibi görünebilir ve genel olarak etkileşim oranlarını düşürebilir.
 • Başkalarının içeriğiyle etkileşim kurun! Birisi gönderilerinizden birine yorum yaparsa veya bir fotoğrafınızı beğenirse, devam edin ve yanıtlayın! Bu, gelecekte sizden daha fazla içerik almak için 

Instagram görüntülemelerinizi artırmanın hızlı ve kolay bir yolu:

 1. Instagram uygulamasını açın.
 2. Keşfet'e tıklayın.
 3. Fotoğraflar'a tıklayın ve ardından sayfanın üst kısmındaki arama çubuğuna tıklayın ve işletmenizin adını veya hashtag'ini yazın.

Gönderinizi bulduktan sonra, üzerine tıklayın ve ardından 'Gönderiyi Görüntüle'ye tıklayın. Bu sizi orijinal gönderiye götürecek. Profilinizde, daha önce görüntülemiş olan diğer kişilerin yorumlarını görebilirsiniz!
Daha fazla Instagram da takipçisi edinmenin en iyi yolu nedir?
Çok basit: İnsanların gönderilerinizi gördüğünden emin olmanız gerekir.
Ama bunu tam olarak nasıl yapabilirsiniz?
Cevap beklediğiniz gibi değil.
Takipçi satın almanız veya reklamlar için ödeme yapmanız gerekmez; Bir kuruş harcamadan gönderilerinizde daha fazla Instagram görüntülemesi elde etmenin birçok başka yolu var.
Instagram, markanızı oluşturmanın harika bir yolu olabilir, ancak aynı zamanda biraz bunaltıcı da olabilir.
Instagram'da yeniyseniz veya yalnızca varlığınızı artırmak istiyorsanız, gönderilerinizi nasıl daha fazla görüntüleyeceğiniz konusunda bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.
1. Başlıklarınızda hashtag kullanın. Hashtag'ler, diğer kullanıcıların ilgili konuları aradıklarında içeriğinizi bulmalarına yardımcı olur, bu nedenle her gönderinin başlığına alakalı hashtag'leri eklediğinizden emin olun.
2. Emojiler ve metin efektleriyle aşırıya kaçmayın; bu, gönderilerinizin profesyonellikten uzak ve dağınık görünmesini sağlar.
3. Instagram'da yayınlamadan önce fotoğrafları düzenlemek için zaman harcayın; bu her şeyi değiştirecek!
Instagram, insanlarla bağlantı kurmak ve işinizi kurmak için harika bir yerdir. Instagram'a başlamak kolay olsa da, yeni takipçiler çekmeyi ve onları etkileşimde tutmayı bilmiyorsanız takipçi sayınızı artırmak zor olabilir.
Güçlü bir sosyal medya varlığına sahip olmak, küçük bir işletme olmakla büyük, sadık bir takipçi kitlesine sahip olmak arasındaki fark olabilir. Güçlü bir Instagram varlığı, yeni müşterilere ulaşmanıza ve mevcut müşterilerinizle ilişkiler geliştirmenize yardımcı olabilir.
Instagram takipçilerinizi büyütmenin birçok yolu vardır, ancak en etkili yollardan biri [name] gibi bir otomasyon aracı kullanmaktır. Bu araç, sizinkine benzer ürün veya hizmetlerle ilgilenen kişileri hedefleyerek takipçilerinizi büyütmenize yardımcı olacaktır.
Bu araçların, takipçi sayınızı artırırken ve onları etkileşimde tutarken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacağını göreceksiniz.
Kendi işine sahip olmak zor iştir. Doğru yapıyorsanız, markanız hakkında bilgi almak ve insanların sattığınız şeyi satın aldığından emin olmak için sürekli acele ediyorsunuz. İşte burada Instagram takipçileri devreye giriyor. Daha fazla insanın eşyalarınıza bakmasını (ve umarım satın almasını) istiyorsanız, o zaman Instagram'da etkileşimli bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekir.
Takipçiler Instagram'ın can damarıdır.
Strateji olmadan takipçi kazanamazsınız ve hesabınızı taze ve heyecanlı tutmadan onları tutamazsınız. Sağlıklı bir takipçi sayısı oluşturmak için bazı ipuçları:

 1.  Düzenli olarak yayınlayın- günde en az bir kez, yönetebilirseniz daha fazla
 2.  Hashtag'leri kullanın- ancak bunları aşırı kullanmayın
 3.  Profilinizin gerekli tüm bilgilerle (konum, biyografi vb.)
 4.  Gönderilerinizin yorumlar bölümünde diğer kullanıcılar ve markalarla etkileşim kurun

Instagram'a başladığınızda, takipçi kazanmak gerçekten zor olabilir. Kimsenin görmediği harika içerikler yayınladığınızı hissedebilirsiniz. Ancak gerçek şu ki, bunun için ödeme yapmak zorunda kalmadan takipçi sayınızı artırmanın birçok yolu var.

 1.  Alanınızdaki diğer hesapları takip edin
 2.  Nişinizdeki gönderilere yorum yapın
 3.  Hashtag'leri kullanın

Harika bir Instagram hesabınız var ama istediğiniz ilgiyi görmüyor. Geri takip etmeyen insanları takip ediyorsunuz ve gönderileriniz tamamen fark edilmeden gidiyor.
Çok basit: hedeflenen hashtag'leri kullanın!
Bir görseli doğru hashtag ile etiketlemek, o görselin Instagram'daki alakalı aramalarda görünmesine ve daha fazla ilgi görmesine yardımcı olabilir. Fotoğrafınız komik veya sevimliyse, #Sevimli kullanın; komik veya sevimliyse VE içinde keçi varsa, #Goats'u kullanın.
İşletmenizi büyütmek için ihtiyacınız olan Instagram takipçileri
Başarılı bir Instagram hesabı oluşturmanın birçok yolu vardır, ancak en önemlilerinden biri çok sayıda takipçiye sahip olmaktır. İşinizi büyütmek istiyorsanız, takipçilere ihtiyacınız var. Hesabınızın aktif görünmesini sağlarlar ve markanızı büyütmenize ve büyütmenize yardımcı olurlar.
Instagram da takipçileri değerli bir kaynaktır. Ürününüzü pazarlamanıza ve tanıtmanıza yardımcı olabilir, marka bilinirliğinizi ve güvenilirliğinizi artırabilir ve satışlarla sonuçlanabilirler. Peki Instagram takipçilerini nasıl edinirsiniz?
İlk adım, profilinizin güncel ve alakalı olduğundan emin olmaktır. Biyografiniz işletmeniz, ne sattığınız ve insanların sizi neden takip etmesi gerektiği hakkında bilgiler içermelidir. Birinin sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek veya doğrudan sizden bir şey satın almak istemesi durumunda web sitenize veya sosyal medya profillerinize bağlantılar da eklemelisiniz.
Ardından, gönderilerinizin ilgi çekici olduğundan emin olun! Bu, tanıtılan ürünle (varsa) ilgili hashtag'leri, öne çıkarılan ürünün çekici bir resmini (varsa) ve insanlara bu ürünü neden daha sonra satın almaları gerektiğini söyleyen eğlenceli bir altyazı içerdikleri anlamına gelir.
Son olarak, göndermeye devam edin! İnsanlar yayınlarında her gün yeni içerik görürlerse, daha fazlası için geri gelme olasılıkları daha yüksektir!
Instagram takipçileri, herhangi bir Instagram kullanıcısı için nihai hedeftir.
İşletmenizi büyütmek istiyorsanız, Instagram'da çok sayıda takipçinizin olması gerekir.
Ne kadar çok takipçiniz olursa, işletmeniz o kadar çok görünür olur. Bu, insanların yazdıklarınızı göreceği ve sunduklarınızla ilgilenebilecekleri anlamına gelir.
Ancak, Instagram'da yeniyseniz ve henüz çok fazla takipçiniz yoksa endişelenmeyin! Doğru strateji ile takipçi sayınızı artırmak çok kolay. Bu rehberle size nasıl daha hızlı ucuz takipçi kazanacağınızı göstereceğiz!
Instagram takipçileri işinizin can damarıdır. Sizi başarılı gibi gösteren şeylerdir ve ürünlerinizi ilk satın alanlar da onlardır.
Nasıl Daha Fazla Takipçi Kazanırsınız?
Öncelikle bir Instagram hesabınızın olması gerekiyor. Henüz bir tane yoksa, bugün bir tane oluşturun! Ardından profilinizi oluşturun, bazı gönderiler ve bağlantılar ekleyin ve insanların takip etmeye başlamasını bekleyin.
Bu, Instagram'da takipçi edinmenin en basit yolu gibi görünse de, reklamlara harcayacak çok paranız olmadığı sürece, aslında çok etkili değildir. Ayrıca gerçekten harika veya komik olan rastgele resimler yayınlamayı da deneyebilirsiniz, ancak bu muhtemelen markanız veya ürün hattınızla ilgilenen birini de çekmeyecektir.
Potansiyel müşterilerle ve gerçek satış rakamlarıyla gerçek bir etkileşim istiyorsanız, geriye tek bir şey kalıyor: Influencer'lar! Bunlar, para veya başka bir tazminat (swag gibi) karşılığında markaları ve ürünleri tanıtmaya istekli, sosyal medyada geniş takipçi kitlesine sahip kişilerdir. Sosyal medya bu kadar büyüdüğü için sizinkini tanıtmalarını sağlamak her zamankinden daha kolay - ama yine de emek gerekiyor!
Instagram takipçileri her şeydir. Onlar sizin kabileniz, aileniz ve markanızın en büyük hayranlarıdır. Ne kadar çok takipçiniz olursa, o kadar çok insan işinize para vermeye istekli olur. Ancak bu sadece parayla ilgili değil: Büyük bir takipçi kitlesine sahip olmak, markanız etrafında ne yaptığınızı gerçekten önemseyen ve sizi her koşulda destekleyen bir topluluk oluşturmanıza da yardımcı olur.
Ancak bu takipçileri almak zor olabilir! Instagram'da bir şey yayınladığınızda o duyguyu bilirsiniz ve bu beş beğeni alır mı? Ve sonra başka bir hesap aynı şeyi gönderiyor ve 1.000 gibi bir şey mi alıyor? Söyleyecekleriniz veya satacaklarınız kimsenin umurunda değilmiş gibi hissetmenize neden olabilir - ve bu yüzden birçok insan ilk etapta Instagram'larını büyütmeye çalışmaktan bile rahatsız olmaz.
Ama tahmin et ne oldu? Takipçilerinizi artırabilirsiniz! Ve çok fazla çaba gerektirmez veya hiç paraya mal olmaz! Sadece şu basit adımları izleyin ve takipçi arttırma hızla artmasını izleyin:

 1.  Her gün yeni içerik yayınlayın
 2.  Her gönderide hashtag kullanın (ancak aşırıya kaçmayın)

Instagram'da takipçilerinizi artırmak istediyseniz, bunun sadece bir fotoğraf yayınlamak ve en iyisini ummak kadar kolay olmadığını biliyorsunuz. İçine biraz çalışman gerekiyor. Bu, günde 20 kez gönderi paylaşmaya başlamanız gerektiği anlamına gelmez - sadece birkaç şeyi değiştirin ve katılımınızı nasıl etkilediğini görün. Instagram'da daha fazla takipçi edinmek için bazı ipuçları:

 • Düzenli olarak gönderi paylaşın: Düzenli olarak gönderi paylaşmak, takipçilerinizin yaptığınız işle ilgilenmesini sağlamanın en iyi yollarından biridir. Günde en az bir kez, ancak tercihen iki veya üç kez gönderi yayınlarsanız, insanlar güncellemeler için size güvenebileceklerini hissedeceklerdir. Ayrıca orada kendileri için yeni bir şey olduğunu gördüklerinde tekrar kontrol etme olasılıkları daha yüksek olacak!
 • Hashtag'leri kullanın: Hashtag'ler aözellikle insanların görmek isteyebileceği belirli bir şeyle ilgiliyse, içeriğinize daha fazla göz atmak için harikadır. Örneğin, bir etkinlik yürütüyorsanız ve insanların bu konudaki gönderilerinizi görmesini istiyorsanız #eventbrite veya #eventbr kullanın.

Instagram'da nasıl daha fazla takipçi kazanılır sorusu yaygın bir sorudur. Ürünlerini ve hizmetlerini önlerine çıkarmaya çalışan çok sayıda kullanıcı ve çok sayıda işletme ile öne çıkmak zor olabilir.
Neyse ki, takipçi sayınızı artırmanıza yardımcı olacak yapabileceğiniz birkaç şey var.

 •  Tutarlı bir şekilde yayınlayın, ancak çok fazla değil. Hesabınızda düzenli olarak gönderi paylaşmak önemlidir, çünkü bu, insanların yaptığınız şeyi takip etmesine yardımcı olur ve giriş yaptıklarında yeni içerik görmelerini sağlar. Ancak çok fazla gönderi paylaşırsanız, insanlar aynı şeyi tekrar görmekten bıkacaklardır. ve tekrar tekrar ve hatta sizi takip etmeyi bırakabilir. Halihazırda kaç takipçiniz olduğuna bağlı olarak günde 3-5 gönderi hedefleyin (örneğin: zaten 500 takipçiniz varsa, bu yeterli olabilir).
 •  Yüksek kaliteli içerik paylaşın. Instagram'da daha fazla takipçi edinmek söz konusu olduğunda fotoğraflarınızın kalitesi çok önemlidir; insanlar hesabınızı takip etmek için zaman ayırmadan önce iyi görünen bir şey görmek isterler! Feed'inizdeki tüm fotoğrafların profesyonel ve iyi çekilmiş göründüğünden emin olun; bu, insanları feed'inize çekmeye ve oradan daha fazlasını istemelerine yardımcı olacaktır. Mümkünse, bir kiralayın

Instagram'da daha fazla takipçi kazanmak istiyorsanız, bunu yapmanın birkaç yolu vardır.

Öncelikle, profilinizin tamamen doldurulduğundan ve profesyonel göründüğünden emin olun; bu, kaliteli bir fotoğraf, iyi tasarlanmış bir profil ve kişiliğinizi gösteren ilginç bir biyografi anlamına gelir. İkinci olarak, sizinle benzer ilgi alanlarına sahip diğer kullanıcıları takip edin; karşılığında hesabınızı kontrol etme olasılıkları daha yüksek olacak! Son olarak, düzenli olarak yayınlayın ve yayınlarınız ne kadar ilgi çekici olursa, insanların yorum yapma ve beğenme olasılığının o kadar yüksek olduğunu unutmayın.
Takipçiler, Instagram hesaplarının başarısını belirlemek için en yaygın ölçümdür. O halde Instagram'da işlerini büyütmek isteyen birçok kişinin öncelikle nasıl daha fazla takipçi kazanacağına odaklanması şaşırtıcı değil.
Ancak, başlamadan önce takipçiler hakkında bilmeniz gereken birkaç şey var:

 1.  Her zaman hedef kitlenizi temsil etmezler. Bu, özellikle bir şey satmaya çalışıyorsanız geçerlidir; Biri adınızı veya işinizi tanıdığı ve sattığınız ürünle ilgilenmediği için sizi takip ederse, sizden hiçbir şey satın almazlar.
 2.  Daha fazla takipçiye sahip olmak, gönderilerinizi beğenecekleri veya onunla etkileşime geçecekleri anlamına gelmez. Bu nedenle ilgi çekici içerik yayınlamak çok önemlidir - yalnızca arada bir değil, zaman içinde tutarlı bir şekilde!
 3.  Birisi sizi takip etmeyi bırakırsa, bu mutlaka kötü bir şey olduğu veya gördüklerinden hoşlanmadıkları anlamına gelmez - bu sadece kendi açılarından bir hata veya içeriğinizle veya markanızla tamamen alakasız başka bir şey olabilir!

Instagram, hedef kitlenizle bağlantı kurmanın harika bir yoludur, ancak doğru insanları bulmak zor olabilir. İşte başlamak için bazı ipuçları:

 1.  Nişinizi dikkatlice seçin.
 2.  Gönderilerinizin tutarlı ve alakalı olduğundan emin olun.
 3.  İnsanların sizi bulmasına ve sizinkiyle aynı doğrultuda yeni içerik keşfetmesine yardımcı olmak için hashtag'leri kullanın.
 4.  Yayınlarını beğenerek ve yorum yaparak sektörünüzdeki diğer hesaplarla etkileşim kurun, özellikle de sizinkiyle alakalı olduklarında!

Instagram'da daha fazla takipçi edinmenin en iyi 5 yolu:
- Düzenli olarak yayınlayın: Yayınlar arasında ne kadar uzun süre beklerseniz, yayınladığınızda insanların yayınınızı görme olasılığı o kadar az olur. Düzenli olarak (günde bir veya iki kez) gönderi paylaşarak, insanları sayfanızı takip etme ve orada olup bitenlerle ilgilenme konusunda heyecanlandıracaksınız.
- Hashtag'leri kullanın: Hashtag'ler, gönderilerinizi tanıtmaya ve başkalarının onları bulmasını kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Her gönderinin sonuna birkaç alakalı hashtag ekleyin, böylece insanlar benzer bir şey arıyorlarsa onu bulabilecekler. Gönderi başına en fazla 3 hashtag kullanmayı deneyin; bu, herhangi bir maruz kalma potansiyelinden ödün vermeden işlerin fazla dağınık olmasını engeller!
- Her şeyin iyi göründüğünden emin olun: Her fotoğrafın yetenekli biri tarafından çekilmiş gibi göründüğünden emin olun - sadece ilginç bir şey olduğunda kamerasını hazır bulunduran biri değil! Her görseli çevrimiçi yayınlamadan önce uygun aydınlatma, kompozisyon ve düzenlemeye sahip olması önemlidir; aksi halde diğer her şey
Daha fazla Instagram takipçisi edinmek istiyorsanız, müşterilerinizin ve müşterilerinizin kim olduğunu anlamanız gerekir.
Onları çekmek için hedef pazarınızın kim olduğunu bilmek önemlidir. Bu nedenle, hesabınızı oluşturmadan önce ideal müşteriniz hakkında araştırma yapmanız önemlidir.
Kim olduklarını öğrendikten sonra, nelerden hoşlandıklarını anlayın. Ne tür of içerik paylaşıyorlar mı? Ne tür konuşmalar yapıyorlar? Onlarla nasıl ilişki kurabilir ve kendinizi alanlarında uzman biri gibi gösterebilirsiniz?
Benzer işletmelerden hangi gönderilerin sizin alanınızdaki kullanıcılardan en fazla etkileşimi aldığını görmek için Facebook'un Kitle İstatistikleri aracı veya Google Analytics gibi araçları da kullanabilirsiniz. Bir gönderi çok fazla yorum veya beğeni alırsa, bu bilgiyi kendi gönderilerinize dahil etmenin bir yolu olup olmadığına bakın.
Instagram takipçilerinizi büyütmek istiyorsanız yapabileceğiniz birçok şey var. Takipçi sayınızı artırmanın en etkili yollarından biri, markanız veya sektörünüzle alakalı diğer kişileri takip etmektir. Bu, hedeflenmiş olmayabilecek ve size gerçek bir katılım sağlayamayacak takipçiler satın almaya çalışmak yerine, organik bir şekilde takipçiler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Yapmanız gereken ilk şey bir hesap oluşturmak. Bunu, telefonunuzdaki veya diğer cihazınızdaki Instagram sitesini veya uygulamasını ziyaret ederek yapabilirsiniz. Hesabınıza girdikten sonra birkaç fotoğraf yükleyin! İşletmenizi veya markanızı olumlu bir şekilde sergileyen yüksek kaliteli çekimler olduklarından emin olun. Bu, onları sizin için alması için başka birine ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelebilir - ama ilk başta bunun için endişelenmeyin!
Yapmanız gereken bir sonraki şey, insanların fotoğraflarınızı Twitter veya Facebook gibi sosyal medya sitelerinde daha kolay bulabilmesi için bir hashtag kampanyası başlatmaktır. Ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgili birkaç hashtag yazın ve bunları her fotoğrafın başlık bölümünde kullanın, böylece insanlar haber akışlarında gezinirken neye baktıklarını bilsinler. Bu şekilde, biri Google veya Twitter'da bu terimlerden birini aradığında işletmenizi bulabilir!


Bu sayılar ne anlama geliyor? 


Her bir takipçinin işletmeniz için potansiyel bir müşteri olduğunu hatırlamak önemlidir. Daha fazla takipçiniz varsa, yaptığınız işle ilgilenebilecek daha fazla insan var demektir. Ne kadar çok takipçiniz varsa, insanların içeriğinizi görmesi ve ardından arkadaşlarıyla paylaşması ve hatta sizden satın alması için o kadar çok fırsat olur! Bu nedenle, mümkün olduğunca çok takipçiye sahip olmak çok önemlidir; böylece, biri içeriğinizi gördüğünde, tıklama ve harekete geçme olasılığı daha yüksektir.
Takipçileri artırmanın en etkili yolu, zaman içinde tutarlı bir şekilde ilgi çekici içerik yayınlamaktır. İnsanlar hiçbir şeyin olmadığı sayfaları takip etmek istemezler (bu sayfaları beğenmek bile istemezler), bu nedenle düzenli olarak gönderi yayınlıyorsanız, markanızda neler olup bittiğini takip etmeye başlayacakları mantıklıdır. . Ayrıca yarışmalar veya eşantiyonlar oluşturarak takipçileri teşvik edebilirsiniz; Bunlar, yaptığınız işe insanları dahil etmenin ve kelimeleri tanıtmanın harika yollarıdır.
Instagram takipçileri, işinizi büyütmek ve erişiminizi genişletmek için harika bir yoldur. Bunları ürünlerinizi tanıtmak, daha fazla etkileşim almak ve genel olarak markanızı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ama onları nasıl elde edersiniz?
İşte favorilerimizden dördü:

 •  Instagram'ın Hashtag'lerini kullanın - bu, Instagram'da takipçi edinmenin en kolay yollarından biridir, ancak aynı zamanda en etkili olanlardan biridir. Bir fotoğraf veya video yayınladığınızda, içeriğinizle ve işletmenizle ilgili hashtag'ler ekleyin. Örneğin, köpek eğitimi ipuçları hakkında yayın yapıyorsanız, #dogtrainingtips #dogs #dogsarethebest #dogsrule #ilovemydog #theworldneedsmorepuppies'i dahil edebilirsiniz.
 •  Sık sık gönderi paylaşın - sizi takip eden kişiler sizden düzenli güncellemeler almak isteyeceklerdir, böylece önemli bir şeyi kaçırmazlar! Günde birden fazla (veya daha fazla) gönderi yayınlarsanız, insanların markanızla ilgili neler olup bittiğini takip etme olasılığı daha yüksek olacaktır.
 •  İlgi çekici başlık yazıniyonlar - altyazılar, herhangi bir sosyal medya gönderisinin önemli bir parçasıdır, çünkü izleyicilere neden tıklayıp resmi/videoyu bütünüyle görüntülemeleri gerektiğini söylerler. İlgili kısa hikayeler veya alıntılar kullanmayı deneyin

Instagram'da takipçi kazanmak zor olabilir ama imkansız değil. Daha fazla takipçi edinmenize yardımcı olacak bazı ipuçları:

 • Düzenli ama çok sık olmayan paylaşımlar yapın ve gönderilerinizin hedef kitlenizle alakalı olduğundan emin olun.
 • Size benzer içerik yayınlayan diğer kullanıcılarla etkileşim kurun, böylece karşılığında içeriğinizle etkileşim kurma olasılıkları daha yüksek olur.
 • Markanız ve içeriğinizle alakalı hashtag'ler kullanın, ancak aşırıya kaçmayın - insanların aynı hashtag'leri tekrar tekrar görmekten bıkmasını istemezsiniz!

Uzun zamandır Instagram'da nasıl daha fazla takipçi kazanacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Tutarlı bir şekilde gönderi yayınlarsanız ve üslubunuzla tutarlı olursanız takipçi kazanacağınızı biliyordum. Ama ne yazacağımı, ne sıklıkta paylaşacağımı bilmiyordum.

Benimle benzer kitlelere sahip diğer hesapları takip ederek başladım ve ne yaptıklarını gördüm. Sonra ne tür gönderiler koyduklarını ve ne zaman yayınladıklarını not ettim. Sonra kendi şeyimi denedim! İzleyicilerimin içinde çok şey olan görüntülere (birden fazla insan veya hayvan içeren görüntüler) iyi tepki verdiğini öğrendim, bu yüzden bu tür fotoğrafları tek kişilik çekimlerden daha sık yayınlamaya başladım.
Ayrıca her gün paylaşım yapmanın benim için çok fazla olduğunu fark ettim, ancak hedef kitlemdeki başka hiç kimse için haftada iki kez yeterli değildi - bu yüzden şimdi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri haftada üç kez gönderi paylaşmaya çalışıyorum!
Takipçi satın almak, Instagram hesabınızı büyütmenin harika bir yoludur, ancak biraz kafa karıştırıcı olabilir. İşte temel bilgiler:
-En iyi sağlayıcılardan birinden satın alın
-En az 500 takipçi satın alın
-Onları takip ettiğinizden emin olun!
Takipçi satın almak, hesabınızı çalışır hale getirmenin harika bir yoludur!
Takipçi kazanma konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü onu satın alacaksınız! Bu, kendinizi ve markanızı pazarlamaya ve tanıtmaya odaklanabileceğiniz anlamına gelir.
Takipçi edinmenin birçok yolu vardır, ancak onları saygın bir satıcıdan satın almanızı öneririz. Hizmetin güvenli bir şekilde, emniyetli olduğundan ve söylemek veya satmak zorunda olduğunuz şeylerle ilgilenen gerçek takipçiler sunacağından emin olmak istiyorsunuz.
Instagram, kullanıcıların fotoğraf, video ve diğer içerikleri paylaşmasına olanak tanıyan bir sosyal medya platformudur. 2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan şirket, kısa sürede dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri haline geldi.
Instagram'da en önemli şeylerden biri takipçi sahibi olmaktır. Çok sayıda takipçiniz varsa, bu, birçok kişinin içeriğinizi gördüğü ve sizi takip edecek kadar onunla hemfikir olduğu anlamına gelir. Ne kadar çok takipçiniz olursa, insanların gönderilerinizi görme olasılığı o kadar artar - bu da daha fazla takipçi demektir!
Peki nasıl daha fazla takipçi kazanırsınız? Birkaç yol var:

 1.  Düzenli olarak yayınlayın (genellikle günde en az bir kez)
 2.  Kaliteli içerik yayınlayın
 3.  Diğer kullanıcılarla etkileşim kurun (gönderilerine yorum yapın ve onları beğenin)
 4.  Gönderilerinizde hashtag kullanın

Instagram, fotoğraf ve video paylaşmak için popüler bir platformdur ve takipçi satın almanın daha fazla insan tarafından fark edilmenin ve web sitesinde görünürlüğünüzü artırmanın harika bir yolu olabileceği bir sır değil.
Instagram takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız ve takipçi satın almanın bir yolunu arıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Birinin sizden daha fazla takipçisi olduğunda ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden Instagram takipçi satın alma hakkında bu kılavuzu oluşturduk.
Öncelikle, Instagram'da takipçi satın alma konusunda yeniyseniz, büyük bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce bir deneme süresiyle başlamak en iyisi olabilir. Bu sayede hesabınızla ilgili herhangi bir sorun varsa veya sonuçlar beklediğiniz gibi değilse, en azından büyük bir maddi kayıp olmaz.
Instagram takipçi satın alırken akılda tutulması gereken en önemli şey, bu kişilerin robotlar değil, hesabınızla düzenli olarak etkileşime girecek gerçek kişiler olmaları gerektiğidir! Fotoğraflarınızla veya yorumlarınızla düzenli olarak (hatta hiç) etkileşime girmiyorlarsa, oraya alışverişe gitmeyin!
Instagram'da daha fazla takipçi edinmenin birkaç yolu vardır:
-Hootsuite veya Buffer gibi araçları kullanın. Bu araçlar, kullanıcıların daha az çabayla daha fazla kişiye ulaşabilmeleri için aynı anda birden fazla sosyal medya platformunda gönderileri planlamalarına olanak tanır!
-Google Reklamı gibi arama motorlarında ücretli reklamlar kullanın
Instagram Takipçileri Nasıl Satın Alınır
Instagram, insanların fotoğraf, video ve diğer içerikleri dünyayla paylaştığı bir sosyal medya platformudur. Son yıllarda çok popüler oldu ve şimdi varsitede tahmini 1 milyar kullanıcı var. Hesabınızın popülerliğini artırmak ve diğer kullanıcılar tarafından daha görünür hale getirmek için Instagram'da takipçi satın alabilirsiniz.
Gerçek takipçi satın almak, Instagram'da takipçi sayınızı arttırmanın en etkili yollarından biridir. Bunu yapmanın en iyi yolu, işletmeler için bu hizmeti sağlama konusunda uzmanlaşmış şirketlerden hedeflenen takipçiler satın almaktır. Bu şirketler, satın aldığınız her takipçinin gerçek ve aktif olmasını sağlayacaktır.
Gerçek takipçiler satın almak, sunduklarınızla ilgilenebilecek potansiyel müşterilerin daha fazla dikkatini çekmenize de yardımcı olur. Ayrıca, hesabınızı takip ettiklerinde paralarının karşılığını alıyormuş gibi hissetmelerini sağlayarak potansiyel müşterilerinizle aranızda güven oluşturmaya yardımcı olur!
Bu hizmetleri bulmak için en iyi yer, çevrimiçi incelemeler veya bunları kendilerinden önce kullanmış arkadaşların ağızdan ağıza tavsiyeleridir!
Instagram Takipçi Satın Al
Instagram, fotoğraf, video ve diğer içerikleri paylaşmak için harika bir yerdir. İnsanların markalarla ve birbirleriyle bağlantı kurabilecekleri bir yer. Ancak hayran satın almak, Instagram'daki erişiminizi artırmanın en iyi yolu değildir. Takipçi satın almak, gidilecek yol gibi görünebilir ama değil!
Takipçi satın almak size yalnızca sahte bir itibar kazandırır, bu da insanların aslında sizden daha fazla takipçiniz olduğunu düşüneceği anlamına gelir. Gerçekte, Instagram takipçileri satın aldığınızda, onları satın alan başka biriyle aynı sayıda beğeni satın alıyorsunuz. Bu, hesabınızı takip etmekle gerçekten ilgilenselerdi, hiç para harcamadan doğal olarak sizi takip edecekleri anlamına gelir!
Instagram'da işinizi büyütmenin birçok yolu var. En etkili yollardan biri takipçi satın almaktır.
Instagram takipçileri, marka bilinirliği oluşturmanıza, gönderilerinizle etkileşimi artırmanıza ve hedef kitlenizin genel kalitesini artırmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda takipçilerinizden organik trafik almanın en iyi yollarından biridir ve bu trafik satışa dönüşebilir!
Ancak yatırımınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanırsınız? Bazı ipuçlarımız var:
1) Yüksek kaliteli bir hesapla başlayın. Sıfırdan başlıyorsanız, güçlü bir etkileşim ve takipçi sayısına sahip bir hesapla başlamanızı öneririz. Bu, takipçi satın alma zamanı geldiğinde Instagram'ın hesabınıza zarar vermeden daha iyi davranmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.
2) Halihazırda iyi takipçisi olan ancak çok aktif olmayan başka bir hesaptan satın alın. Bu size ne tür bir kitleyi çektiğinizi kontrol etme fırsatı verecek ve amacınız görünürlüğü artırmak veya daha fazla katılım sağlamaksa yardımcı olabilir.
3) Toplu olarak takipçi satın alın ama aynı anda çok fazla değil! Çok fazla takipçi satın almak, her iki taraf için de kötü sonuçlara yol açabilir: Her takipçi için daha az etkileşim ve daha az hedeflenmiş görünürlük elde edersiniz ve Instagram, çok fazla takipçisi olan hesapları reddedebilir veya askıya alabilir.
Instagram takipçi satın almak istiyorsan sana birkaç ipucumuz var!
Öncelikle satın aldığınız firmanın garanti verdiğinden emin olun. Para iade garantisi sunmazlarsa, başka bir yere bakmanızı öneririz.
İkincisi, satın almadan önce şirketi iyice araştırdığınızdan emin olun. Bu önemlidir çünkü dışarıda çok sayıda dolandırıcılık vardır ve bunlardan kaçınmanız önemlidir!
Üçüncüsü, profillerini kontrol ederek ve diğer insanlar tarafından (sadece kendileri tarafından değil) yapılan gönderilerle etkileşime girip girmediklerini görerek takipçilerin gerçek göründüklerinden emin olun. Tüm takipçiler sahte görünüyorsa ve başkalarıyla sıfır etkileşime sahipse, bu muhtemelen iyi bir işaret değildir.
Dördüncüsü, bir şekilde kanıtlayamadıkları sürece ücretsiz Instagram da takipçileri veya beğenileri sağladığını iddia eden şirketlere karşı dikkatli olun. Bunu, bireysel bir takipçinin profil fotoğrafına tıklayarak ve beğenme veya geri takip etme seçeneği olup olmadığına bakarak kontrol edebilirsiniz.
Instagram takipçi sayınızı artırmak mı istiyorsunuz? Belki ürün satabilmek için daha fazla takipçi edinmeye çalışıyorsunuz ya da belki sadece işinizi seven insanlardan oluşan bir topluluk oluşturmak istiyorsunuz. Her iki durumda da, sıfırdan bir takipçi kitlesi oluşturmak zor ve pahalı olabilir.
Robotlara benzeyen sahte takipçileri satın almaktan bahsetmiyoruz. Sizi takip etmek ve dünyanızda neler olup bittiğini görmek için günlerini gerçekten harcayan gerçek insanları kastediyoruz. Instagram veya diğer sosyal medya sitelerinden gelecek tepkiler konusunda endişelenmenize gerek kalmadan bunları uygun bir fiyata satın almanın bir yolunu bulduk.
Instagram takipçileri satın almak, sosyal medya varlığınızı artırmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Saygın bir sağlayıcıdan takipçi satın almak, organik olarak bir takipçi kitlesi oluşturmak için zaman ve çaba harcamanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde büyüme fırsatı verir.
Ancak takipçi satın almak göründüğü kadar basit değildir. Paranızı alacak ve sözlerini asla yerine getirmeyecek bir sürü şirket var. Satın almayı düşündüğünüz şirketin güvenilir olup olmadığını anlamanın bazı yollarını özetledik.

 1. İyi bir üne sahip mi?

Bir Instagram takipçi satıcısı arıyorsanız, itibarlarını kontrol etmek için yapabileceğiniz birkaç şey var. Öncelikle, çevrimiçi incelemeleri olup olmadığına bakın. Yaparlarsa, dikkatlice okuyun; bu şirketin vaatlerini ne kadar iyi yerine getirdiği konusunda diğer müşterilerin ne düşündüğü hakkında size bir fikir verecektir. Ayrıca Better Business Bureau'ya (BBB) ​​yapılan şikayetleri ve ayrıca Google incelemelerini (veya YELP) arayabilirsiniz. Bu şirkete karşı çok sayıda olumsuz yorum veya şikayet varsa, nihai kararınızı vermeden önce başka bir yere bakmanız faydalı olabilir!

 1.  Geri ödeme sunuyorlar mı?

Araştırılması gereken bir diğer önemli nokta da, bu satıcının herhangi bir şey olması durumunda geri ödeme teklif edip etmediğidir.
Muhtemelen daha önce "Instagram takipçi satın al" terimini duymuş ve ne anlama geldiğini merak etmişsinizdir. Pekala, tam olarak şu anlama geliyor: Hesabınızda size daha fazla takipçi kazandırması için birine para ödüyorsunuz. Bir insanın neden böyle bir şey yapmak istediğini merak ediyor olabilirsiniz. Ve eğer öyleyse, işte bunun için bazı iyi nedenler:

 •  Organik olarak (yani gönderileriniz aracılığıyla) yeni takipçiler elde edemezsiniz.
 •  Nişinizde halihazırda ilgi görmüş diğer hesapları yakalamak için yeterince hızlı büyümek istiyorsunuz.
 •  Gönderi yapmadığınızda hesabınızın iyi durumda olduğundan emin olmak istiyorsunuz (örneğin, bir haftalığına tatile gidiyorsanız)
 •  Çevrimiçi bir işletmeniz var ve mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel müşteriye ulaşmak istiyorsunuz

Instagram takipçileri satın almak, işletmenizin fark edilmesini sağlamanın harika bir yoludur.
Yapması kolaydır ve çok fazla paraya mal olmaz. Sadece birkaç tıklamayla başlayabilir ve kısa sürede sosyal medya varlığınızı oluşturma yolunda olacaksınız!
İşte yapmanız gerekenler:

 •  Ürününüz veya hizmetinizle halihazırda ilgilenen kişileri bulun. Sunduklarınızla eşleşen hashtag'leri arayın (örneğin #doggybag) ve ardından kullanıcı adlarına tıklayarak ve açılır menüden "Takip Et"i seçerek onları takip edin.
 •  İşletmenizi veya markanızı bu takipçilerin arkasındaki kişi olarak tanımlayacak benzersiz bir hashtag oluşturun; bu, feed'lerinde bu hashtag'in bulunduğu gönderileri gördüklerinde nereden geldiklerini bilmelerini sağlayacaktır.
 •  Düzenli olarak ilgi çekici içerik yayınlayın, böylece insanlar sizi takip etmek isteyecektir. Alakalı, taze, eğlenceli ve ilginç olduğundan emin olun; hedef kitleniz gönderilerinizi gördüklerinde ne kadar ilgili hissederse (ve onları ne kadar sık ​​görürlerse), gönderilerinizden birini gördüklerinde "Takip et"i seçme olasılıkları o kadar yüksektir. !

Instagram, işinizi veya sadece hayatınızı göstermek için harika bir yerdir! Ancak bazen takipçi kazanmak zor olabilir. Nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz veya çok uzun sürdüğünü hissedebilirsiniz. Merak etme! Bu yüzden buradayız. Gerçekten önemli olan şeye odaklanabilmeniz için istediğiniz takipçileri mümkün olduğunca çabuk edinmenize yardımcı olacağız: insanların sizi takip etmek istemesini sağlayan içerik oluşturmak.
İşletmeniz için daha fazla görünürlük elde etmek istediğinizde yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri Instagram da takipçi satın almaktır.
Instagram, kullanıcıların resim ve video yüklemelerini ve bunları diğer kullanıcılarla paylaşmalarını sağlayan bir sosyal medya platformudur. Instagram, en popüler sosyal medya platformlarından biridir ve herhangi bir zamanda 700 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir.
Instagram takipçi satın aldığınızda, platformdaki görünürlüğünüzü artırır ve diğer kullanıcılara topluluğun aktif bir üyesi olduğunuzu gösterir. Bu, hesabınızla etkileşimi artırmaya yardımcı olur ve sonuçta işletmeniz veya markanız için daha fazla görünürlük sağlar.
Hesabınızdaki etkileşimi artırmaya ve işletmeniz için daha fazla görünürlük elde etmeye hazırsanız, Instagram takipçileri satın almak başlamak için harika bir yerdir!
Instagram takipçi satın almak, sosyal medyadaki varlığınızı artırmanın en kolay yoludur. Birkaç basit tıklama ile toplu olarak takipçi satın alabilir ve dakikalar içinde takipçi sayınızın arttığını göreceksiniz.
Instagram takipçileri önemlidir çünkü potansiyel müşteriler ve müşterilerle güvenilirlik oluşturmanıza yardımcı olurlar. Çok sayıda takipçiniz varsa, Instagram'da doğru bir şeyler yapıyor ve sadık bir takipçi kitlesi oluşturmuşsunuz gibi görünüyor. Çok az takipçiniz varsa veya hiç takipçiniz yoksa, kimsenin platformda ne paylaştığınızla ilgilenmediğini söylüyor (veya belki de bu, hashtag'leri daha sık kullanmanız gerektiği anlamına geliyor!).
Çok sayıda Instagram takipçisine sahip olmak, insanların sizi bulmasını ve takip etmesini de kolaylaştırır; bu önemlidir çünkü insanlar yeni içerikleri bu şekilde keşfeder ve bunlarla etkileşime girer. Bu nedenle, birisi gönderilerinizi bir başkası beğendiği veya yorum yaptığı için yayınlarından birinin açıldığını görürse, profilinize kendileri bakmaya karar verebilir.
Öyleyse devam edin: bugün biraz Instagram takipçisi satın alın!
Instagram takipçi sayınızı büyütmenin yollarını mı arıyorsunuz?
Instagram takipçi satın almak isteyebilirsiniz, ancak bu göründüğü kadar kolay değildir. Kimden satın aldığınıza ve ne tür bir hizmet aldığınıza dikkat etmelisiniz.
İyi bir fiyata yüksek kaliteli takipçiler sunduğunu iddia eden birçok şirket var. Ama hangilerinin gerçek anlaşma olduğunu nereden biliyorsun? Ve gerçek insanlar yerine sahte takipçiler satıp satmadıklarını nasıl anlarsınız?
Satın alma işleminizde kimi kullanacağınız konusunda herhangi bir karar vermeden önce bilmeniz gerekenler şunlardır:

 •  Fiyat, kalitenin bir göstergesi değildir. Bazı yerler diğerlerinden daha fazla ücret alır, ancak bu, diğer yerlerden daha iyi veya daha kötü oldukları anlamına gelmez; farklı bir fiyatlandırma stratejisi geliştirin. Daha düşük bir fiyat noktasına sahip bir şirket, müşterilerini mutlu etmedikleri için uzun vadede daha pahalıya mal olabilir, bu nedenle karar verirken bunu akılda tutmak önemlidir.
 •  İncelemelere bakın. Hangi yerin amaçlarınız için en iyi hizmeti sunduğuna karar vermeden önce Google, Facebook ve Yelp'teki incelemelere bakın ve bu incelemelerin gerçek müşterilerden olduğundan emin olun! Sahte profili olan birinin ayrılmasını istemiyorsun

Instagram, insanlarla bağlantı kurmanın ve markanızın hikayesini paylaşmanın harika bir yoludur. Ancak başlamak zor olabilir, özellikle de çok fazla takipçiniz yoksa.
Neyse ki, takipçi sayınızı artırmak ve gönderilerinizi gören herkesin kim olduğunuzu bildiğinden emin olmak için yapabileceğiniz birkaç şey var.
İlk olarak, sayfanızda her şeyi doğru yaptığınızdan emin olun. Bu, net ve okunması kolay bir biyografiye sahip olmak, düzenli olarak paylaşımda bulunmak (ancak çok sık olmamak kaydıyla) ve hedef kitleniz için en iyi neyin işe yaradığını bilmeniz için etkileşime dikkat etmek anlamına gelir.
İkinci olarak, sizinle aynı sektördeki etkileyicilere veya sizi zaten takip edenlerle benzer ilgi alanlarını paylaşan kişilere ulaşarak takipçilerinizi organik olarak büyütmenin yollarını bulun. Muhtemelen geri takip etme olasılıkları daha yüksek olacak!
Instagram, kullanıcıların fotoğraf ve video paylaşmalarını sağlayan bir sosyal medya platformudur. 5 yılı aşkın bir süredir en popüler sosyal medya sitelerinden biri olmuştur. Kullanıcı sayısı yıllar içinde hızla arttı ve şimdi Instagram dünya çapında 200 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip.
Instagram, dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından düşüncelerini, fotoğraflarını ve videolarını arkadaşları ve aile üyeleriyle paylaşmak için kullanılır. Ayrıca işletmeler tarafından ürünlerini veya hizmetlerini çevrimiçi olarak tanıtmak için kullanılır.
Instagram takipçi satın almak, takipçi sayınızı artırarak platformdaki görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olur. İnstagram takipçi satın almak sizin için faydalı olabilir çünkü gönderilerinizle etkileşimi artırırken gönderilerinizle daha fazla etkileşim kurmanıza yardımcı olur!
İşte instagram takipçilerini nasıl satın alabileceğinize dair bazı ipuçları:

 1.  Bu işleme başlamadan önce iyi bir takipçi kitleniz olduğundan emin olun, böylece sahte hesap veya bot satın alarak boşa para harcamayın!
 2.  Mümkünse, bir hesabın devre dışı kalmasının ne kadar sürdüğünü öğrenin?
 3.  Tüm takipçilerinizin sahte hesap veya bot olmayan gerçek kişiler olduğundan emin olun!
 4. Instagram takipçileri satın almak, platformdaki erişiminizi artırmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Aynı zamanda, Instagram'da reklam vermenin fiyatının çok altında yapılabileceğinden, takipçilerinizi büyütmenin en uygun maliyetli yollarından biridir.
 5. Takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmak istiyorsanız, Instagram takipçi satın almak kesinlikle dikkate değer.

Instagram takipçi satın almak mı istiyorsunuz?
Doğru yerdesin.
Hesabınızda daha fazla takipçi ve etkileşim elde etmenize yardımcı olabiliriz.
Instagram, fotoğraf, video çekmenizi ve bunları dünya ile paylaşmanızı sağlayan bir sosyal medya platformudur. Android ve iOS cihazlar için popüler bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Aylık 800 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya sahiptir. Instagram, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından Nisan 2010'da kuruldu ve Ağustos 2010'da piyasaya sürüldü. 2012 yılında Facebook tarafından satın alındı ​​ve Alexa sıralamasına göre ABD'de en çok ziyaret edilen üçüncü web sitesi oldu.
Sosyal platform, kullanıcıların fotoğraf ve video paylaşabileceği, diğer kullanıcıların gönderilerine yorum yapabileceği, kendi gönderilerini arkadaşlarıyla paylaşabileceği veya diğer hesapları takip edebileceği hiyerarşik bir model üzerinde çalışır. Uygulamada ayrıca bir analitik varGönderilerinizin etkileşim, erişim vb. açılardan nasıl performans gösterdiğini gösteren bir araç…