Igtv Beğeni Satın Al
Bu blog yazısında, igtv beğenileri hakkında bilmeniz gerekenleri gözden geçireceğiz.
İşte akılda tutulması gereken en önemli şeylerden bazıları:
-igtv beğenileri Instagram beğenilerinden farklıdır
-igtv beğenileri satın alınabilir
-igtv beğenileri çeşitli farklı platformlardan satın alınabilir
Instagram hesabınızı büyütmek istiyorsanız, başlamak için IGTV'den daha iyi bir yer yoktur. İçeriğinizi yeni bir kitlenin önüne çıkarmak ve etkileyici olarak kendinize bir isim yapmak için mükemmel bir platformdur. Ama ya insanlar videolarınızı izlemezse? Peki ya yapabileceklerini bilmiyorlarsa?


İgtv Beğenileri.
IGTV Beğenileri, Facebook veya Twitter'da bir "beğenme" gibidir; ancak videonuzu izleyen herkes tarafından görülebilirler! Ne kadar çok beğeni alırsanız, insanların içeriğinizi tekrar tekrar izlemek isteme olasılığı o kadar artar. Ayrıca sizi takip etme olasılıkları daha yüksek olacak ve bu da büyüme için daha da fazla fırsat yaratacaktır.
Instagram söz konusu olduğunda, takipçi kazanmak için ünlü veya marka olmanıza gerek yok. Bunu kendi başına yapabilirsin! Her şey, hedef kitlenizde yankı uyandıran ilgi çekici içerikler oluşturmak ve onlara onları ne kadar önemsediğinizi göstermekle ilgilidir.
Ama ya işleri daha ileri götürmek istersen? Ya sadece fotoğraf ve video göndermenin ötesine geçmek ve gerçekten insanların hesabınızla etkileşim kurmasını sağlamak istiyorsanız?
Çoğu insan gibiyseniz, Instagram'da mümkün olduğunca popüler olmak istersiniz. Sonuçta, ne kadar çok takipçiniz ve beğeniniz varsa, içeriğinizi o kadar çok insan görecek ve onunla etkileşime geçecektir.


IGTV Beğenileri 
IGTV Beğenileri, IGTV videolarınızda beğeniler alarak kitlenizi büyütmenize yardımcı olabilecek yeni bir hizmettir. Sahte veya spam içerikli görünmemeleri için uzman ekibimiz tarafından özenle seçilmiş gerçek hesaplardan yüksek kaliteli beğeniler sunuyoruz. Ayrıca, videonuzu kimlerin beğendiğini ve neden beğendiğini görebilmeniz için ayrıntılı analizler de sağlıyoruz!
Peki ne bekliyorsun? IGTV Beğenileri ile kitlenizi bugün büyütmeye başlayın!
Instagram TV'de daha fazla beğeni almak ister misiniz?
IGTV'nin kalabalık dünyasında öne çıkmak kolay değil ama kanalınızı daha görünür kılmanın yolları var.
En kolay ve en etkili yollardan biri, videolarınıza daha fazla beğeni almaktır.

Doğal olarak bu, sizi takip eden kişilerin içeriğinizi bulmasını ve izlemesini kolaylaştıracak ve bu da daha fazla görüntüleme, daha fazla takipçi ve daha fazla etkileşime yol açacaktır!


İgtv Beğenileri Nedir?
igtv beğenileri, bir IGTV kanalına desteğinizi göstermenin bir yoludur. Instagram'da bir videoyu beğenebilir veya gönderinize "beğen" kelimesini içeren bir çıkartma ekleyebilirsiniz. Bir videoyu beğendiğinizde, akışınızda bir kalp simgesi görürsünüz.


İgtv Beğenilerini Nasıl Alabilirim?
Aşağıdaki adımları izleyerek igtv beğenileri alabilirsiniz:

 1.  Profilinizi açın ve Takipçiler'e dokunun
 2.  Takip etmek istediğiniz profile dokunun ve Takip Et'e dokunun.
 3.  Profilinize geri dönün ve Takipçiler'in altındaki Gönderiler'e dokunun.

IGTV, kullanıcıların geleneksel Instagram sınırı olan bir dakikadan daha uzun süre içerik yüklemesine olanak tanıyan bir platformdur. Bu, bölümler arasındaki geleneksel reklam aralarından daha uzun olabilecek veya onları TV'ye koymak için çok kısa olan videolar için mükemmel hale getirir.
IGTV kanalınızı yerden kaldırmak istiyorsanız, Sosyalmedyahizmetleri.net şirketinden beğeni satın alabilirsiniz. Kanalınıza görünürlük kazandıran ve keşfedilmesine yardımcı olan yüksek kaliteli beğeniler sunuyoruz.
IGTV hizmetlerimiz, daha fazla izleyici çekmenize ve içeriğinizle etkileşimi artırmanıza yardımcı olacaktır. Videolarınız üzerinde çalışmaya başlar başlamaz hesabınıza yeni abonelerin ve takipçilerin geldiğini göreceksiniz.
Instagram video dünyasına girmeyi düşündüyseniz, muhtemelen bunun biraz korkutucu olabileceğini biliyorsunuzdur. Piyasa etkileyicilerle dolup taşıyor ve öne çıkmak zor olabilir. Peki ya size tüm başarılı IGTV hesaplarının ortak bir noktası olduğunu söylesek?
Bu doğru: çok fazla beğenileri var.
Şimdi, videolarınıza daha fazla beğeni alırsanız, bir gecede mutlaka bir IGTV yıldızı olacağınızı söylemiyoruz. Ancak bunlardan çok sayıda almanın, insanların videolarınızı keşfetmesini ve bu videoların normalde olduğundan daha fazla yayılmasını çok daha kolay hale getireceğini söylüyoruz.
Peki nasıl daha fazla beğeni alırsınız? Pekala, birkaç farklı yol var. Öncelikle, videolarınızın olabildiğince ilgi çekici olduğundan emin olun; kısa ve tatlı tutun! İkincisi, yüksek üretim değerine sahip olduklarından emin olun (iyi aydınlatma, iyi ses kalitesi). Kullanın 
en sevdikleri içerik oluşturucuların en son yüklemelerini yayınlandıklarında otomatik olarak beğenerek kullanıcıların beğendikleri yeni içerikleri bulmasını kolaylaştırırken, aynı zamanda kullanıcılara, isterlerse içeriği manuel olarak beğenme veya beğenmeme seçeneği sunmaya devam eder. Çok basit: sadece atla

Instagram TV İzleyenlerin Sayısı İstikrarlı Bir Şekilde Artıyor.
IGTV Beğenileri, videolarınızda daha fazla görüntüleme ve etkileşim almanın harika bir yoludur. Daha fazla takipçi edinmenize ve kitlenizi büyütmenize yardımcı olabilirler, ancak onları nasıl elde edersiniz?
IGTV Beğenileri almanın iki yolu vardır:

 1.  "IGTV Beğenileri" (yalnızca iOS) veya "IGTV Benzeri Oluşturucu" (Android) uygulamasını kullanın
 2.  Zaten çok fazla IGTV Beğenisi olan biriyle iMessage sohbetinde gerçek parayla satın alın

IGTV, Instagram'ın kullanıcıların daha uzun videolar paylaşmasına olanak tanıyan yeni bir video platformudur. 2018'den beri var, ancak birçok insan platformda daha uzun videolar yapmaya ve izlemeye başladığından, 2019'da sadece adımını attı.
Kendi IGTV videolarınızı yapmak ve takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız, bunların mümkün olduğunca çok kişi tarafından görülmesini istersiniz. Bunu yapmanın bir yolu IGTV Beğenileri satın almaktır. Bu, videonuzun görünürlüğünü artıracak ve izleyicilerin baştan sona izlemesini daha olası hale getirecektir.
Son zamanlarda igtv ile ilgili söylentileri fark ettiğinizden eminim. Herkes bunun hakkında uğultu ve iyi bir nedenle. İşletmenizi pazarlamanın ve daha fazla takipçi edinmenin en iyi yollarından biridir.
İnsanların igtv hakkında gerçekten sevdiği şeylerden biri, izleyicilerinizle daha önce mümkün olmayan bir şekilde bağlantı kurmanıza izin vermesidir. Onlara yeni ürünler hakkında bilgi verebilir, indirimler veya promosyonlar teklif edebilir, hatta onlarla sadece kişisel yaşamları ve ilgi alanları hakkında sohbet edebilirsiniz.
Ancak tüm bunlar işiniz için ne anlama geliyor? Bu, igtv'yi kullandığınızda, müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle, şu anda diğer pazarlama stratejilerinden daha kişisel hissettirecek şekilde doğrudan konuşabileceğiniz anlamına gelir!
IGTV, Instagram'da kullanıcıların bir saate kadar uzunlukta videolar yayınlamasına olanak tanıyan yeni bir özelliktir. Tıpkı YouTube gibi ama Instagram için. Kitlenizi büyütmek ve onlarla etkileşim kurmak istiyorsanız, IGTV bunu yapmak için harika bir yerdir. Ama nasıl başlarsın? Ne yayınlamalısınız? Ve markanız için ne anlama geliyor?
Sosyal medya varlığınızı büyütmek için IGTV'yi kullanmak için birkaç ipucu hazırladık, bu yüzden okumaya devam edin!
Eminim ki şu sözü duymuşsunuzdur: "'Bir resim bin kelimeye bedeldir' sözünde pek çok doğruluk payı vardır."
Ama ya bir adım daha ileri götürürsek? Ya gerçekten 1000 beğeniyi aşan bir resim olsaydı?
Size var olduğunu söylemek için buradayız ve buna Instagram TV deniyor.

Instagram TV, işletmelerin takipçilerine ve müşterilerine ulaşmanın yeni yoludur. YouTube gibi ama Instagram için.
Kullanıcıların normal IG gönderilerinden daha iyi kalitede daha uzun videolar yüklemesine olanak tanır ve bunlar herhangi bir cihazda (masaüstü bilgisayarlar dahil) görüntülenebilir.
En iyi kısım? Kitleniz her şeyi izlemek zorunda değil! Önemsemedikleri bölümlerde ileri atlayabilir veya hızlı ileri sarabilirler.


Instagram TV'de Gönderi Yayınladığınızda
Bu, Instagram TV'de gönderi yayınladığınızda, izleyicilerinizin içeriğinizin tamamını görme olasılığının, normal şekilde kendi özet akışlarında gezinmelerine kıyasla daha yüksek olduğu anlamına gelir. Ve bu faktörlerin her ikisi birleştiğinde, bu daha fazla katılım anlamına gelir! Bu, daha fazla görüntüleme ve paylaşım anlamına gelir! Ve en önemlisi: Daha fazla satış!
YouTube bir aktivite yatağıdır. Her gün platformda izlenen milyarlarca dakika var ve bu sayı yıllar geçtikçe artacak. Bu büyüyen trendin bir parçası olmak istiyorsanız, işletmeniz için bir igtv Beğeni hesabı almayı düşünmenin zamanı geldi.
igtv Beğenileri, içeriğinizle ilgilenen gerçek kişilerden yüksek kaliteli beğenilere erişmenizi sağlayan bir hizmettir. Bu beğeniler, gerçek takipçileri olan gerçek hesaplardan gelir; bu, videolarınızı izledikten sonra videolarınızla etkileşime girme olasılıklarının çok daha yüksek olacağı anlamına gelir ve igtv Beğenilerini bu kadar etkili kılan da budur! Daha fazla görüntüleme ve yorum alarak videolarınız sıralamalarda daha üst sıralara çıkacak ve bu da markanızı henüz tanımayan diğer kişilerin onları görmesine yol açacaktır. Bu, çevrimiçi varlığınızı artırmanıza gerçekten yardımcı olabilecek bir domino etkisi yaratır.
IGTV Beğenileri, videolarınızı izlerken kitlenizle etkileşim kurmanın güçlü bir yoludur. Bunları daha fazla görüntüleme almak, etkileşimi artırmak ve hedef kitlenizle ilişkiler kurmak için kullanabilirsiniz.
IGTV beğenilerini şu amaçlarla kullanabilirsiniz:

 • Videonuzda daha fazla görüntüleme elde edin
 • İzleyicilerinizle etkileşimi artırın
 • İzleyicilerinizle ilişkiler kurun

IGTV kanalınızı sıfırdan kurmak istiyorsanız, sağlam bir temelle başlamanız gerekir: beğeniler!
İnsanların içeriğinizi izlemesini sağlamalısınız, ama nasıl? Sosyalmedyahizmetleri.net olarak her şeyi gördük ve işte başlamanıza yardımcı olacak bazı denenmiş ve gerçek ipuçları.

 1.  Videolarınızın IGTV için optimize edildiğinden emin olun. Bu, çoğu insanın IGTV'de video izleme şekli olan dikey olmaları gerektiği anlamına gelir. Yatay videonuz varsa, IGTV'de düzgün oynatılabilmesi için videonun kendisinin dikey olarak biçimlendirildiğinden emin olun.
 2.  Düzenli ve tutarlı bir şekilde paylaşım yapın - mümkünse günde en az bir kez, ancak daha sık gönderi yapmak daha iyidir. Çok sayıda takipçiniz varsa, bu gerekli olmayabilir .

İgtv Beğenileri Satın Almak
igtv beğenileri satın almak için en iyi yeri mi arıyorsunuz? Başka yere bakmayın çünkü ihtiyacınız olan şey bizde. Hak ettiğiniz etkileşimi ve popülerliği elde etmenize yardımcı olabiliriz.
Amacımız müşterilerimize mevcut en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunmaktır. Biz ortalama satıcınız değiliz, her müşterinin bizden tam olarak ihtiyaç duyduğu şeyi aldığından emin olmak isteyen profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Ekibimiz, üzerinde çalıştığınız her şeyde başarılı olmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır ve bunun olmasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız!
İki tür paket sunuyoruz:

 • Bronz paket - 1k igtv beğenisi başına 5$
 • Gümüş paket - 1k igtv beğenisi başına 10$

igtv beğenileri satın almak, kanalınızın güvenilirliğini artırmanın ve daha fazla görüntüleme elde etmenin harika bir yoludur. Ancak igtv beğeni satın almanın nasıl çalıştığını ve paranızın karşılığını en iyi şekilde nasıl alabileceğinizi anlamak önemlidir.
igtv beğenisi satın aldığınızda, temelde Instagram TV'de videonuzu izleyen başka birinin hizmeti için ödeme yaparsınız. Videoyu izleyecekler, ardından bazı yorumlar bırakıp "beğenecekler". Bu, yeterli beğeni satın alırsanız, insanların diğer kişilerin videonuzu zaten izleyip beğendiğini görerek kendilerinin izleme olasılığını artıracağı anlamına gelir. Ayrıca, potansiyel izleyicilere kanalınızdan veya hesabınızdan ne tür içerik bekleyebilecekleri konusunda bir fikir verir, bu da bir sonraki gönderilerinizle birlikte takip etmek isteyip istemediklerine karar vermelerine yardımcı olur!


IGTV Beğenileri Satın Alın
IGTV beğenileri satın almak, videolarınızı daha fazla görüntüleme ve takipçi edinmenin harika bir yoludur. Instagram'da kişisel bir marka oluşturmak, özellikle insanların dikkatini çekmeye çalışıyorsanız çok önemli bir şeydir. İyi bir marka oluşturabiliyorsanız ve aynı zamanda Instagram'da bir nevi takipçi kitleniz varsa, diğer insanların size güvenmesini ve sizi takip etmesini kolaylaştıracaktır.
Markanızı oluşturmaya başlamanın en iyi yolu, insanların izlemek ve başkalarıyla paylaşmak isteyeceği içerikler oluşturmaktır. Videolarınızı ne kadar çok paylaşırlarsa, o kadar çok takipçi gelir ve ne yaptığınızı görür. Bu nedenle, Instagram hesabı olan herkesin hemen içerik oluşturmaya başlaması çok önemlidir, böylece takipçilerini hemen büyütmeye başlayabilirler!
IGTV beğenisi satın almak söz konusu olduğunda, insanların bunu yapmanın birçok farklı yolu vardır. Onları bizimki gibi bir çevrimiçi hizmetten satın alabilir veya hatta onları daha önce başka birinden satın almış, ancak kendileri hiç kullanmamış olan başka bir kullanıcıdan doğrudan satın alabilirsiniz, ancak ne kadar para gerektiğini bildiğiniz sürece her iki şekilde de işe yarar. her biri için çünkü var
Instagram kanalınızı büyütmek istiyorsanız, daha fazla izleyici çekmeniz gerekir. Bu, özellikle platformda yeniyseniz, zor olabilir. IGTV içeriğinize daha fazla göz atmanın birçok yolu olsa da, beğeni satın almanın bunu yapmanın en güvenilir yollarından biri olduğunu unutmamak önemlidir. Bu yazıda, IGTV beğenileri satın almanın neden bu kadar iyi bir fikir olduğunu ve bunları kendiniz nasıl elde edebileceğinizi tartışacağız!


Neden Igtv Beğenileri Satın Almalısınız?
Kanalınızın büyümesi için IGTV beğenileri satın almanın neden gerekli olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Sonuçta, harika içerikler yayınlayarak izleyicileri organik olarak çekemez miydiniz? Evet, ama olay şu: İnsanlar diğer kullanıcıların videolarınızı izleyip beğendiklerini gördüklerinde, kanalınıza kendileri bakma olasılıkları daha yüksek olur. Sosyal kanıt yüzde 100 güvenilir olmasa da (tıpkı diğer herhangi bir pazarlama stratejisi gibi), potansiyel izleyicilere izledikleri şey konusunda biraz güven vermeye yardımcı olabilir ve bu, sayfanızda izleyecek kadar uzun kalma olasılıklarını artıracaktır. Daha fazla video.


Igtv Beğenileri Satın Almaya Nasıl Başlanır?
IGTV içeriğinizi viral hale getirmek istiyorsanız, bunu arkadaşlarınızdan biraz yardım almaktan daha iyi bir yol yoktur. Videolarınızın olduğundan daha popüler görünmesini ve daha fazla dikkat çekmesini sağlayacak IGTV beğenileri satın alabilirsiniz. Farkındalık yaratmak istediğiniz yaklaşan bir etkinliğiniz varsa veya söyleyeceklerinizle daha fazla insanın ilgisini çekmenin bir yolunu arıyorsanız, IGTV beğenileri satın almak mükemmel bir çözümdür!
IGTV beğenileri satın almak, kanalınızın fark edilmesini sağlamanın en iyi yoludur. Pek çok insan Instagram'da hala yeni ve iyi içeriği nasıl bulacağını bilmiyor. Bu, kanalınızın kalabalığın arasından sıyrıldığından emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Bunu yapmanın en iyi yolu, videolarınız için IGTV beğenileri satın almaktır.
Videolarınız için IGTV beğenileri satın almak için BuyLikesPro veya SocialMediaKingz gibi bir hizmeti kullanabilirsiniz. Bu hizmetler, Twitter, Facebook, YouTube ve Instagram'da daha fazla takipçi ve etkileşim elde etmenize yardımcı olacaktır. Tüm bu platformlar, hedef kitlenizle duygusal düzeyde bağlantı kurmanıza izin verdiği için günümüzün dijital dünyasında önemlidir.
Birisi, başkalarının sizden bir gönderiyi beğendiğini veya yorum yaptığını gördüğünde, bu onların da onunla etkileşim kurma olasılıklarını artırır. 
igtv like, Instagram'ı kullanmanın yeni bir yoludur. igtv gibi videoları ve canlı yayınları izleyebilirsiniz.
Televizyonun yeni çağı burada ve buna IGTV deniyor. IGTV'ye aşina değilseniz, bilmeniz gerekenler: Instagram'da uzun biçimli içerikleri izlemenizi sağlayan yeni bir uygulama.
Ücretsizdir ve kullanımı kolaydır, neden denemiyorsunuz? Hemen izlemeye başlayın!
Şu anda bir Instagram devriminin ortasındayız. Platform kısa süre önce, kullanıcıların ana yayınlarında yapabileceklerinden daha uzun biçimli içerik yayınlamalarına olanak tanıyan, yalnızca video içeren bir platform olan IGTV'yi tanıttı.
Yeni özellik, yalnızca insanların platformu kullanma şeklini değiştirmekle kalmıyor, aynı zamanda hedef kitleleriyle bağlantı kurmak isteyen markalara fırsatlar sunuyor.

Peki IGTV'den en iyi şekilde nasıl yararlanabilirsiniz? İşte bazı ipuçları:

 1.  Mevcut içerik stratejinizin tamamlayıcısı olarak kullanın
 2.  Daha uzun formatlı videolara daha uygun benzersiz içerik oluşturun
 3.  Farklı formatlar ve içerik türleri ile denemeler yapın

IGTV, Instagram'da uzun biçimli dikey video izlemenin bir yoludur. Haziran 2018'de duyuruldu ve o zamandan beri popülaritesi arttı. Biçim, YouTube'un ve Facebook'un IGTV biçimine benzer; ancak, bir masaüstü bilgisayarda veya dizüstü bilgisayarda görüntülenmek yerine, bir mobil cihaz veya tabletten izlenecek şekilde tasarlanmıştır.
IGTV, Instagram'ın diğer video formatlarından farklıdır çünkü daha uzun videolara (bir saate kadar) izin verir. Bu, hikayelerini müşterileriyle ilgi çekici bir şekilde paylaşmak isteyen markalar için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. En iyi kısım? Mevcut tüm Instagram araçlarınızı IGTV içinde kullanabilirsiniz!
Profesyonel bir aydınlatma kitine yatırım yapmak için zamanınız veya paranız yoksa ne olur? Ya videonuzu zaten çektiyseniz ve şimdi istediğiniz kadar iyi görünmüyorsa? Ya telefon kameranız artık sizin için kesmiyorsa?
Tam size göre bir şeyimiz var! "igtv like" adı verilen basit bir araç kullanarak tüm bu sorunların üstesinden nasıl geleceğinizi göstereceğiz.
[igtv'de daha fazla beğeni nasıl alınır]
Bir iyi bir de kötü haberim var. Kötü haber şu ki, videolarınızda daha fazla görüntüleme elde etmek kolay değil. İyi haber şu ki, Instagram TV'de daha fazla beğeni almak için sıradaki PewDiePie veya Logan Paul olmak zorunda değilsiniz - sadece bu basit ipuçlarını takip etmeniz yeterli!
IGTV'nin yükselişiyle birlikte markanızı insanların önüne çıkarmak için daha iyi bir zaman olamaz.
IGTV'deki içeriğinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair bazı ipuçları!

 1.  Videonuzun bir dakikadan kısa olduğundan emin olun. Burada katı ve hızlı kurallar yoktur, ancak izleyiciler, videonun ne hakkında olduğunu görmek için 60 saniyeden fazla beklemek zorunda kalırlarsa ilgilerini kaybetme eğilimindedir.
 2.  Nişinizi bulun! İçeriğinizi Instagram Hikayeleri veya Keşfet'te yayınlıyorsanız, algoritmanın "yemek" veya "kadınlar" gibi belirli kategorilere uyan videoları tercih ettiğini bilmelisiniz. Bu kategorilerden birine uyan bir video fikriniz varsa, yayınlamadan önce mükemmel olduğundan emin olmak için biraz zaman ayırmaya değer.
 3.  Videonuzun yüksek kalitede olduğundan emin olun! Bu kulağa bariz gelebilir, ancak çok fazla insanın herhangi bir düzenleme veya özel efekt olmadan kameraya konuştukları düşük kaliteli videolar yayınladığını gördük (Size bakıyoruz). Unutmayın: burası artık Facebook Live değil, IGTV!

İşletmenizi potansiyel müşterilerin önüne çıkarmanın en iyi yolunu arıyorsanız, Instagram'dan daha iyi bir yer yoktur.
Iconosquare tarafından yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, "Markaları takip eden Instagram kullanıcılarının sayısı arttı. Aslında, sadece bir yıl öncesine göre %50 arttı." Bu, işletmeniz için iyi bir haber çünkü daha fazla insanın IGTV videolarınızı izlediği anlamına geliyor.
IGTV'yi, şirket kültürünüzü sergileyen ve izleyicilerinizi özel bir şeyin parçası gibi hissettiren nasıl yapılır videoları veya kamera arkası klipleri gibi daha uzun biçimli içerikler yayınlamak için kullanabilirsiniz. Şirketinizin geçmişindeki olayların veya önemli kilometre taşlarının canlı akışlarını yayınlamayı bile deneyebilirsiniz.
Ancak unutmayın: En etkili gönderiler, sizi benzersiz kılan şeyleri gösterenlerdir! Ve bunu yapmanın en iyi yolunun metin gönderileri değil, fotoğraflar ve videolar olduğunu unutmayın!


Yeni Instagram TV burada ve bu çok önemli.
Bu çok önemli çünkü sosyal medyayı kullanma şeklinizi değiştirecek. En sevdiğiniz markalarla ilişki kurma şeklinizi değiştirecek. Ve çevrimiçi video izleme şeklinizi değiştirecek.
Ne olacağını görmek için çok heyecanlıyız
Birçok kişi igtv beğenisi satın almanın para kaybı olduğunu düşünüyor ama ben buna katılmıyorum. Aslında, kanalını büyütmek ve bundan para kazanmaya başlamak isteyen herkes için igtv beğenisi satın almanın harika bir yatırım olduğunu düşünüyorum.
Yıllardır Instagram TV'de videolar izliyorum ve birçok kanalın abonelerinin beğenileri sayesinde sıfırdan büyük başarılara dönüştüğünü gördüm. igtv beğenisi satın aldığınızda, YouTube'a videonuzun daha fazla kişi tarafından önerilmesini ve izlenmesini istediğinizi söylersiniz, bu da daha fazla kişinin kanalınıza abone olmasını sağlar. Bu, daha fazla abone = daha fazla görüntüleme = daha fazla para anlamına gelir!
Neler düşündüğünüzü biliyorum: "Ama bunların gerçek kullanıcılar olup olmadığını nasıl anlarım?" Bunun için endişelenmenize gerek yok çünkü biz sadece gerçek kullanıcıların hesaplarını satışa sunan saygın şirketlerle çalışıyoruz. Burada bot yok! Ayrıca sıkı kalite kontrol önlemlerimiz var, böylece satın aldığınız her ürünün gerçek bir kişiden olacağından emin olabilirsiniz.


Video, sosyal medyanın geleceğidir.
Başarılı bir influencer olmak istiyorsanız, YouTube ve Instagram TV'de (IGTV) güçlü bir varlığa sahip olmanız gerekir. Ancak yeni başlıyorsanız ve nasıl daha fazla görüntüleme alacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa ne yaparsınız?
Kayda başlayabilir, ardından saatlerce oturup insanların gelmesini bekleyebilirsin. Veya daha fazla insanın ilgisini çekmenize ve videolarınızı daha görünür hale getirmenize yardımcı olabilecek igtv beğenileri satın alabilirsiniz.


IGTV videolarınız hakkında daha fazla görüntü elde etmek ister misiniz?
Yardımcı olabiliriz! IGTV beğenileri satın almak, videolarınızı izleyen kişi sayısını artıracak ve onları daha popüler hale getirecek, bu da işiniz için harika. Instagram TV beğenileri satın aldığınızda, kanalınıza çok daha fazla görüntüleme ve abone alırsınız.

Henüz bilmiyorsanız, Instagram'ın IGTV adında yeni bir özelliği var. Temel olarak, özellikle mobil cihazlar için yapılmış uzun biçimli videolar oluşturabileceğiniz bir video platformudur. Ve bizim gibiyseniz, bunun işiniz için ne anlama geldiğini merak ediyor olabilirsiniz.
Bazı iyi haberlerimiz var: çok şey ifade ediyor!
Artık bir saate kadar (veya daha uzun) videolar yükleyebilirsiniz. İşitme engelliler için altyazılar, altyazılar ve altyazılar bile ekleyebilirsiniz. En iyi kısım? İzleyicilerinizin dikkat süreleri hakkında endişelenmenize gerek yok; istedikleri zaman videoyu duraklatabilirler!
Bu yeni özellik son derece heyecan verici çünkü işletmelere, insanların telefonlarında her zamankinden daha fazla zaman harcadıkları gerçeğinden yararlanma şansı veriyor. Bu, videoları izlemek için daha fazla zamanları olduğu anlamına gelir ve bu videolar yeterince ilginçse, diğer içerik türlerinden daha uzun süre etkileşimde kalırlar.
Ne düşündüğünüzü biliyoruz: Markamı bu eyleme nasıl dahil edebilirim? Endişelenme - seni koruduk! Bizden IGTV beğenileri alabilirsiniz, böylece insanlar IGTV'de videonuzu veya kanalınızı izlediğinde kaç kişinin beğendiğini görsünler.
Instagram'da video görüntülemelerinizi artırmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Sana yardım edelim!
IGTV videolarınızın beğeni ve takipçi sayınızı artıracak bir hizmet sunuyoruz. Tek yapmanız gereken kaydolmak ve hangi videoları öne çıkarmamızı istediğinizi bize bildirmek. Size 100.000'den fazla görüntüleme sağlayacağımıza söz veremiyoruz, ancak videolarınızın daha fazla kişi tarafından görülmesini kesinlikle sağlayabiliriz.
Daha fazla Instagram takipçisi edinmenin pek çok yolu var. igtv beğenileri satın alabilir ve ardından bunları içeriğinizin erişimini ve etkileşimini artırmak için kullanabilirsiniz. Daha fazla görünürlük elde etmenin ve takipçilerinizin sizi Instagram'da bulmasını kolaylaştırmanın en iyi yolu budur.
Muhtemelen daha önce igtv beğenileri satın almayı duymuşsunuzdur, ancak nasıl çalıştığı ve neden bu kadar etkili olduğu hakkında bazı sorularınız olabilir. Bunun ne kadar kolay olduğunu ve hesabınızı büyütmek için neden bu kadar önemli bir araç olduğunu kendi gözlerinizle görebilmeniz için igtv beğenisi satın alma hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız!
igtv beğenileri satın almak, video içeriğinizin popülerliğini artırmanın iyi bir yoludur. Bu beğenileri daha fazla izleyici çekmek için kullanabilir ve sonunda kar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda özgüveninizi artırmak için de harikadır çünkü videolarınızın popüler olduğunu ve insanların onları izlemek istediğini göreceksiniz.
igtv beğenisi satın aldığınızda, izlenmelerin doğal olarak zaman içinde gelmesini beklemenize gerek kalmadan kısa süre içerisinde videolarınıza daha fazla izlenme alabileceksiniz. Alacağınız görüntüleme miktarı, Sosyalmedyahizmetleri.net gibi çevrimiçi bir kaynaktan igtv beğenileri satın aldığınızda ne tür bir anlaşma elde ettiğinize bağlı olacaktır.