Instagram'da Arama Geçmişini Tamemen Silme

Instagram Nedir? 
Instagram uygulaması, 2010 yılında kurulan okunuşu 2012 yılında şayet Facebook aracılığıyla satın alıngan müşterek toplumsal i̇letişimortamı platformudur. Fazla yaklaşan müşterek zamana dek salt foto paylaşma sitesi namına bilinir esnasında artık bilinmeyen güncellemeler ilen hepberaber videoteyp okunuşu reels takım müteaddit özellik barındırarak tasarruf alanını genişletmiştir. Instagram uygulaması kullanılırken, Instagram kullanıcıları profillerinde vapur istedikleri fotoğraf, videoteyp okunuşu reels paylaşımında bulunabilirler. Bunları zekâ alet okunuşu filtreler ilen kullanarak henüz zekâ içerikler oluşturulabilir okunuşu çabucak gereğinden videoteyp – fotoğrafı da sessiz müşterek videoda birleştirilme imkânı vardır. Benzer zamanda ölüm az sene içerisinde zâid güncellemeler arasında olan olay/öykü/epikriz tarihsellik yardımıyla instagram kullanıcısı, dilediği dek foto okunuşu videoteyp paylaşımı yapabilir, yazı – dizayn araçları ilen yaratıcılığı arttırabilir okunuşu filtreler ilen canlılık katabilirler.


 Bireyler takipçileri ilen duygu kurabilmek için diri yayına geçebilir. Bu diri yayınlar bittiğinde şayet kaydetme tarihsellik kullanılmazsa kaybolur. Benzer zamanda takipçiler ilen duygu kurmanın müşterek değişik yolu da direct message özelliğidir. Bu özellik ilen hepberaber instagram kullanıcıları, takipçileri ilen mesajlaşabilir, foto – videoteyp gönderebilir. İnstagram arama geçmişini tamamen silme " işlemi şayet Instagram’ın müşterek değişik özelliğidir. İnstagram arama geçmişini silme işleminin ayrıntıları mevcuttur.

 Instagram’da Taharri Geçmişi Lebalep Yöntemleri Nelerdir?
 Instagram üzerindgenişlik taharri geçmişini sıvama işlemi, Instagram’ın taharri bölümünün 3’e ayrılmasından ötürü 3 ayrımlı sistem ilen gerçekleşir. Bu 3 çağ şu şekilde verilmiştir:

  • Yakındakiler
  • Önerilenler
  • Harf Geçmişi

Instagram’da arama geçmişini silme işlemi, bu 3 çağ için tekbaşına tekbaşına uygulanmaktadır.

 Instagram Yakındakiler Taharri Geçmişini Lebalep Nasıl Yapılır? 

Instagram’da yakındakiler taharri geçmişini temizleme işlemi şu şekilde yapılmaktadır:

  •  Yakındakiler bölümündeki sorgulama kayıtlarının silinmesi için Instagram kullanıcısının zat yanay simgesine tıklaması gerekmektedir.
  •  Henüz aksihâlde katkısız arka kısımda bulunan 3 nöbetçi evet da çark işaretine tıklanarak ayarlar bölümüne gidilmelidir.
  •  İşaret madun kısımda bulunan “Taharri Geçmişini Sil” seçeneğine tıklayıp “Evet, Eminim” seçeneğine de bastıktan aksihâlde instagram da arama geçmişi silme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

 Bu bölümde, taharri sorgusu yapılarak profili görüşme edilgenişlik genişlik ölüm kişiler, dizelge halinde dizilmektedir.

 Instagram’da Önerilenler Taharri Geçmişini Lebalep Nasıl Yapılır?

 Instagram’da önerilenler taharri geçmişini temizleme işlemi için umumi namına yaklaşan çevrenizdeki kişilerin taharri geçmişini kapsar. “Önerilenler” kısmının altındaki istenmeygenişlik kişileri tahammületmek için şahıs yanay isminin üstüne matbu tutulması okunuşu gelgenişlik ekranda gizle seçeneğine basılması şayet İnstagram arama geçmişini tamamen silme işlemi için kifayetli olur. Bununlabirlikte bu serlevha altında direct message okunuşu beğenme takım devamlı etkileşim okunuşu duygu halinde olunan yanay sıralanmaktadır.

 Instagram Harf Geçmişi Lebalep İşlemi Nasıl Yapılır?

 Instagram taharri geçmişini temizleme işlemi için muteber müşterek sistem kelam ekonomik değildir. Bu problem/mesele/dert kullanıcıyı obstrüksiyon işlemi dışında rastgele müşterek çözümü bulunmamaktadır. Yani telefona boyut atmak şayet yaramamaktadır. Listede gözükmesi istenmeygenişlik profilleri engellemektgenişlik değişik müşterek hal yolu yoktur. Bu probleme dalgalı müşterek hal yolu namına şayet “a” ilen başlayan değişik isimleri uygun uygun aratıp sorgulatarak, şahıs listede madun sıralara düşürülebilir. Başka profilden şayet bazen internet sitelerinde, değişik hal yollarına da i̇z/sandalye/mahal/alan/konum/durum/arazi/arsa/önem/makam/görev/ülke/mekân/dünya/vaziyet verilir. Ama bu bilgilerin doğruluğu kesinlikle olmamakla hepberaber şu şekilde verilmiştir:

 

  •  Instagram hesabınızı dondurun. Instagram uygulamasını telefondan kaldırın. Battery, Doctor okunuşu Clean Master adlı koruma uygulamaları ilen temizlik taraması yapılması gerekir.
  •  1 – 2 zaman aksihâlde şayet telefonunuzu yenidgenişlik başlatın. Instagram’ı tekrardan yükleyip hesaba methal yapın. Ama bu işlemdeki püf nöbetçi ise, Instagram hesapçı dondurulduktan aksihâlde genişlik noksan 1 – 2 zaman beklenmesi gerekmektedir.
  •  Instagram hesabını geçici olarak kapatma ve dondurma işlemi       https:/www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary linki ilen yapılabilir. Bu şekilde de  İnstagram arama geçmişini tamamen silme işlemi kolayca müşterek şekilde gerçekleştirilir.